SKI - APARTMÁNY Rokytnice nad Jizerou – Krkonoše

Naše kvalitní ubytování v Krkonoších

SKI - APARTMÁNY - Krkonoše se nachází v oblíbeném rekreačním centru přímo na Horním náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Především rodiny s dětmi ocení tuto oblast, která je hlavním bodem pro všechny druhy zimních i letních sportů v této horské oblasti.

V areálu Horního náměstí, kde se SKI apartmány nachází je celá řada potřebných služeb, které hosté během jejich pobytu rádi využijí, jako např. lyžařská škola, půjčovna lyží, ski servis, restaurace, sauna, obchody se sportovními potřebami, samoobsluha s potravinami a také pošta.

Parkování je možné v letním období od dubna do listopadu přímo u apartmánů zdarma. V zimním období od prosince do března je možné parkovat za poplatek na nedalekém parkovišti P4 nebo na hlídaném parkovišti, eventuelně v garážích, které jsou přímo v budově.

Všechny apartmány mají k dispozici neomezený Wi-Fi Internet.

 

Lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou

V těsné blízkosti Ski Apartmánů jsou 4 vleky a sjezdovky pro děti i dospělé a vhodné především pro nenáročné lyžaře.

Ve vzdálenosti pouze 600m od SKI Apartmánů se rozkládá jedno z největších lyžařských středisek západních Krkonoš – Skiareál Horní Domky, Lysá hora, kam Vás přímo od našich Apartmánů doveze zadarmo místní ski bus. Tento lyžařský areál se může pyšnit svou nejdelší sjezdovkou v Krkonoších o délce 3200m. Celkem je zde 23 sjezdovek, 2 sedačkové lanovky a 24 vleků.

Z vrcholu Lysé hory je možné se pokochat dalekými pohledy na Podkrkonoší, Černou horu či Ještěd.

Rokytnice nad Jizerou – Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou je jedno z největších horských rekreačních a turistických center v oblasti západních Krkonoš. Středisko Horní náměstí se nachází v okouzlujícím prostředí uprostřed horské přírody, zeleně s jehličnatými lesy a potůčky v nadmořské výšce 620 m n. m. Z místní známé vyhlídky Stráž 778 m.n.m. je nádherný výhled nejen na celou Rokytnici nad Jizerou, ale také na hlavní Rokytnické horské dominanty jako jsou Studenov, Lysá hora 1344 m.n.m. a Kotel 1435m.n.m. Kotel je nejvyšší horu v této oblasti.

  • +420 724 040 685
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.